Whatsapp
Mail
Telefon
Çözümler

BİREYSEL ISITMA

BİREYSEL ISITMA SİSTEMLERİ

Isıtma sistemleri içerisinde yer alan bireysel ısıtma sistemleri, konut içerisindeki her dairenin kendine ait ısıtma sistemine sahip olmasını ifade etmektedir. Isıtma sistemleri içerisinde oldukça sık kullanılan bireysel ısıtma çözümleri, kullanıcılarına büyük avantajlar sunmaktadır.

Kombi, kat kaloriferi, soba ve klima gibi alternatif teknolojik sistemlerini içeren bireysel ısıtma sistemleri, her daireye bireysel seçim hakkı oluşturmakta aynı zamanda ısıtma ve soğutma derecesini planlama hakkı sağlamaktadır.

Ekonomik Isınma Seçeneği

Kullanıcıların dairelerinin ısı dengesini ayarlama imkanı yaratan bireysel ısıtma sistemleri, bu sayede her kullanıcıya tükettiği enerjiye yönelik ödeme yapma imkanı yaratmaktadır.

Bireysel ısıtma sistemleri özellikle teknolojinin gelişimi ile kullanıcılarına birçok kullanım seçeneği sunmaktadır. Günümüzde teknolojik alt yapının hızla ilerlemesi ile beraber çeşitli değişimlere uğrayan bireysel ısıtma sistemleri, kullanıcılarına özgür bir ekonomik bütçe seçeneği oluşturma imkanı yaratmaktadır. Kullanıcılarının isteklerine yönelik bireysel ısıtma imkanı sunan bireysel ısıtma çözümleri ile ihtiyacınıza yönelik yakıt yakma imkanınız mevcuttur. Bu sayede aylık yakıt harcamalarınızı bütçenize uygun bir şekilde oluşturabilir, sürpriz ödemelerden korunabilirsiniz.

Bütçenize En Uygun Isıtma Sistemi Bir Tık Uzağınızda

Bireysel ısıtma sistemleri yapı gereği konut içerisinde herhangi bir daire kazanına ihtiyaç yaratmamaktadır. Konut içerisinde yer kaplamayan bireysel ısıtma çözümleri, kullanıcıların dilediği ısıtma sistemi cihazını seçmesine olanak sağlamaktadır. Isıtma ve soğutma sistemi cihazı içerisinde oluşabilecek çeşitli arıza durumlarında tamamen kullanıcının isteğine yönelik bir çözüm yaratma imkanı sunan bireysel ısıtma çözümleri hızlı ve pratik bir çalışma sistemini oluşturmaktadır.

Klima, kat kaloriferi, kombi ve soba gibi çeşitli ısıtma- soğutma sistem seçeneği sunan bireysel ısıtma çözümleri içerisinde alternatif birçok ürün yelpazesi mevcuttur. Her kullanıcının ihtiyacına ve kullanım alanına uygun dizayn edilen bireysel ısıtma sistemleri işlevsel olarak avantajlar yaratmaktadır.
Vrf, mobil, portatif, salon tipi, inverter klima, kalorifer petekleri ve kombi montaj seçenekleri ile çeşitli imkanlar yaratan bireysel ısıtma sistemleri kullanıcıların isteklerine ve taleplerine yönelik geliştirilmektedir.

Sektöründe uzun yıllardır çalışmalarını sürdürmekte olan Enak Mühendislik; bireysel ısıtma sistemleri, merkezi ısıtma sistemleri, doğalgaz tesisatı, kombi montajı, kalorifer tesisatı, radyatör montajı, güneş enerjisi sistemleri, fotovoltaik sistemler, soğutma sistemleri, solar güneş enerji sistemleri, yerden ısıtma sistemleri ve kolon tesisatı gibi çeşitli hizmetlerini karasu’da müşterilerine sunmaktadır.

 
X