Banner
Doğalgaz Tesisatı
Doğalgaz tesisatı ev ve iş yerleri için 2 kısma ayrılır. Bunlar daire içi doğalgaz tesisatı ve doğalgaz ana kolon tesisatı diye adlandırılır. Doğalgaz ana kolon tesisatı gaz dağıtım şirketinin koymuş olduğu servis kutusundan alınarak apartman içindeki dairelerin kapı önüne gelerek vana ile ağız bırakılan bölüme denir.

Daire içi doğalgaz tesisatı ise kapı önündeki ağızdan alınarak isteğe göre kombi, ocak, doğalgaz sobası ve doğalgazlı şofbene çekilen hattır.
 
Doğalgaz Bina Ana Kolon Tesisatı
Gaz dağıtım şirketi tarafından bırakılmış olan servis kutuları itibari ile binada kullanılacak olan cihazların toplam tüketim bilgilerinin hesapları yapılarak boru bilgileri çıkarılır ve projeler hazırlanıp yapılmakta olan kaynaklı kolon tesisatları imalatı için kat betonları karot ile açılıp kaynaklanarak kurulur. Kaynaklama imalatı tamamlanıp proje işlemleri yürütülmektedir.
 
Doğalgaz Soba Tesisatı
Firmamız doğalgaz soba tesisatı hizmetini siz değerli müşterilerimize vermektedir. Doğalgaz sobası küçük ev ve iş yerlerinde talep görmektedir. Hem yatırım maliyeti az hem de işletme maliyeti ufak mekanlarda daha azdır. Doğalgaz sobası tesisatlarında isteğe göre ocak ve doğalgazlı şofbene ağız bırakılmaktadır.